Naudotojo Vytautas dienoraštis

Nesąmoningų paveiksliukų tinklalapis

Ar nusipirkote pakankamai tūlikinio?

Čia galima NEMOKAMAI pasitikrinti, ar nusipirkote pakankamai tūlikinio šiknai valyti viso karantino metu:
https://howmanytoiletpapers.com/

Visuotinis atšilimas

Nesiskundžiu šilta žiema. Šiluma kaulų man tikrai nelaužo.
Tačiau netikėtai prisiminiau turįs gūdžių 2011 metų vasario mėnesio Lietuvos bei aplinkinių kraštų temperatūrų žemėlapius. Prieš devynerius metus buvo šiek tiek šalčiau nei šįmet. Atkreipkite dėmesį į temperatūros skalę: baltai pavaizduotuose plotuose temperatūra iš jos „išeina“. Ten buvo taip šalta, kad jau nebesvarbu, kiek to šalčio - vis vien šikna.
2011 m. vasario 13 d.2011 m. vasario 16 d.

Šikna Šiknoje

Tam tikro žmogaus tam tikra proga Šiknoje įkeliama to paties tam tikro žmogaus tikra šikna! Tegyvuoja šikna, tegyvuoja pasaulinė šiknų draugystė!
test

Pasiaiškinimai neatvykus į darbą

Gal kam pravers, kai dėl kokių nors priežasčių neatvyksite į darbą...
test test

Tuo tarpu pro LEU tualeto langą

LEU II-ieji rūmai T. Ševčenkos g. 31. Tualete palangė žema. Už lango - vaikų darželis. Nejučia prisiminiau geometrinę optiką ir spindulių apgrąžos principą: jei nuo pisuaro matosi lauke lakstantys vaikai, tai ir...
test

Hiuigenso principas

Ar esate matę, kaip Hiuigenso principas pasireiškia didelio masto realiose situacijose? Štai puikus pavyzdys - Rusijos okupuotoje šiaurinėje Aistmarių dalyje (nuoroda tikrinta 2017-05-09, koordinatės: 54.6737044, 20.1473581):
Hiuigenso principas

Apie dantistes ir knebekį

Skiriama Onutei, Agnei, Jurgitai ir kitoms dantistėms.

Jurgis Gimberis. Kas tai yra knebekis

Be dantų kaip be proto. Stomatologiniame kabinete patekau pas žavią jauną praktikantę. Vadinasi, pasisekė – su žavia jauna ir dantis taisyt maloniau, aš taip manau. Nuolatinė gydytoja tuo tarpu rašė amžiną ligos istoriją. Praktikantė, laikydama rankoje tokį instrumentą, kuris lotyniškai vadinasi knebekis, tokią ylą užlenktu galu, žavingai prisigretino, žavingai pasakė „na“ ir žavingai nusišypsojo. Ir aš išsišiepiau, o užsičiaupti jau nespėjau, nes ji tuoj pat įbruko man tarp dantų savo knebekį ir prigrūdo pilną burną lignino. Na, tai dantukus gydysim, taip, ėmė čiauškėti praktikantė, gydysim... dantukus... ir rakinėja savo instrumentu mano dantis. Nesu toks jau naivuolis, kaip galbūt atrodo, bet va – maniau, kad ji klausia manęs, ar tikrai gydysim dantis, maniau, kad turiu atsakyti, jog to ir atėjau, todėl, mėgindamas šitai jai pasakyti, ėmiau pilna burna mygti ir baubti, net tas ligninas pradėjo laukan šaudyti. Nesijaudinam taip, pacientas, nesijaudinam, nusišypsojo žavi būtybė, o man nuo tos šypsenos net šilta pasidarė. Iš tiesų, sakau jums, šilta šilta... Tik staiga – taip karšta, kad net lanku išlinkau. O, sučiulbo mano gražuolė, atrodo, pataikiau į nervą. Aš atsukau į ją pilnas ašarų akis ir gailiai šypsodamas susijaudinusia pilvakalbe pro tą ligniną ėmiau linksėti ir aiškinti, kad taip, ir man atrodo, jog tamsta pataikėt į nervą. Nesijaudinam taip, pacientas, nesijaudinam... atrodo... kad patai... mano žavioji praktikantė vis dėlto nebuvo tikra, kad tikrai pataikė į nervą. Galvos už tai ji neguldė. Šimtu procentų negarantavo. Jai dar reikėjo patikrint. Todėl ji antrą kartą dūrė savo knebekiu į atrastąjį nervą. Ir kai, surikęs zuikio balsu, trumpam išlėkiau į orą, ji nusprendė savo atradimu pasidalinti su gydytoja. Daktare, praktikantė net delnukais suplojo, daktare, atrodo, aš pataikiau į nervą, žiūrėkit. Ir, nespėjus gydytojai pasakyti „Nereikia, nereikia, aš ir taip tikiu“, – ji įvarė savo kreivą ylą man į dantį trečią kartą. Paskui išsižiojusi žiūri į lubas. Įdomu, klausia ji daktarės, už ko jis ten laikosi? Iš tikrųjų palubėje nėra už ko laikytis. Greit aš buvau kėdėj, ir pagyvenusi gydytoja glostė man galvelę. Ant nelaimingo mano nervo ji uždėjo, kaip pati pasakė, „vaistukų“, o ligninu nušluostė ištryškusias dėkingumo ašaras. Ji buvo žavi kaip jaunystė, mano subrendus, suaugus ir jau šiek tiek pagyvenus dantų gydytoja. Niekur nedingsi – aš myliu mediciną ir daktares. Bet nuo to karto – pagyvenusias vis dėlto labiau. Ir, be visų kitų, laikausi vieno principo: jei prie tavęs artinasi su knebekiu, nesėdėk išsižiojęs!

(Jurgis Gimberis, Iki pusės, Kaunas, 1997)

Vilniaus Gedimino laikų universitetas

Sklinda gandai, kad Šiknoje prisiveisė - ne, ne kirmėlių - naujų skaitytojų. Jų pageidavimu skelbiu paveikslą iš 2006-ųjų spalio mėnesio, kai Vilniaus Gedimino laikų universitetas šventė 50-ies metų sukaktuves. Ne tik nežinia, kuo LDK Gediminas nupelnė Lietuvos mokslui, bet ir kodėl jo vardo universitetas įkurtas praėjus daugiau nei 600 metų nuo jo dūšelės iškeliavimo pas Vėliną.
test

Kalbos kultūros testo atsakymai

2013 metų birželio 17 dieną Šiknoje skelbto kalbos kultūros testo atsakymai:
1 - b, c, d.
2 - b.
3 - b, d, e.
4 - b, c.
5 - a, c.
6 - b, e.
7 - a, b, d.
8 - b, d, e, f, g, h.
9 - a, b, e.
10 - a.
11 - c, e.
12 - b.
13 - b, c.
14 - c.
15 - a, c.
16 - a, b.
17 - b.
18 - a.
19 - c.
20 - b, c.
21 - b, c.
22 - a, c.
23 - a, c.
24 - b, c.
25 - a, b.
26 - b, c.
27 - b, c.
28 - c.
29 - a, c.
30 - a.
31 - a.
32 - b.
33 - a, b.
34 - a, c.
35 - c.
36 - b, c.
37 - b, c.
38 - a, b.
39 - a.
40 - b, c, d.
41 - b, c.
42 - a.
43 - a.
44 - b.
45 - a, b, c, d.
46 - a.
47 - b, c.
48 - a, b.
49 - b, d.
50 - a, b, c.
Dėkoju visiems sprendusiems ir kantriai laukusiems atsakymų.

Syndicate content